VxRail – Giriş

Dünyanın en hızlı büyüyen hyper-converged sistemleri. Dell EMC VxRail Appliance’ları, bir kuruluşun IT dönüşümünü nereden başlattığına veya sonlandırdığına bakılmaksızın VMware ortamlarını basitleştirmek ve modernize etmek için bir standarttır. Dell EMC PowerEdge platformları tarafından desteklenen ve VMware vSAN ile tümüyle önceden test edilmiş olan yalnızca HCI cihazları mevcut VMware ortamlarını sorunsuz bir şekilde genişletir, konuşlandırmayı basitleştirir. IT kuruluşlarının şirket içi uzmanlık ve operasyonel süreçlerden yararlanmasını sağlar. VMware teknolojileriyle sıkı entegrasyon, altyapıdaki VxRail Appliance’ların merkezi bir konumdan kolayca yönetilebilmesini sağlar. VxRail, HCI’nın benimsenmesini hızlandırır ve IT dönüşümünde kesinlik yaratır.

VMware Ortamını Genişletmek ve Basitleştirmek

VMware vCenter Server ile yönetilen VxRail Appliance’ları, mevcut VMware müşterilerine VxRail’i mevcut IT altyapısına sorunsuz bir şekilde entegre etmenize olanak tanıdığınız bir deneyim sunar.

VxRail Appliance’ları, hiçbir ücret ödemeden replication, backup ve cloud tiering dahil tümleşik Dell EMC mission-critical servisleri ile dolu. VMware vSAN ile vSphere hypervisor arasında çekirdek katman entegrasyonu sunan, sektörün eşsiz performans ve verimlilik sağlayan cihazıdır. Tamamen optimize edilmiş ve desteklenen bir VMware tabanlı çözüm olarak sunulmuştur. VMware Cloud Management platformu ve end-user computing çözümleriyle de bütünleşmektedir. VxRail ayrıca NSX, vRealize Automation ve vRealize Operations gibi gelişmiş VMware SDDC tekliflerini kullanıma sunmayı kolaylaştıran temel bir altyapı platformudur.

Aşağıdaki resimde, VxRail ile birlikte verilen yazılımlar açıklanmaktadır.

VxRail ile Birlikte Gelen Yazılımlar

Ufak Sistemle Başlayın ve Büyütün

Dell EMC VxRail Appliance’ı, en az üç node ile start small başlayabilmenizi sağlar. Artımlı olarak büyür; küme başına 64 düğüme kadar kolay ve kesintisiz olarak ölçekleme kapasitesi ve performansı sağlar. Tek düğümlü ölçeklendirme ve depolama kapasitesi genişlemesi, işletme ve kullanıcı gereksinimleriniz önceden planlama yapılmadan geliştikçe, gelecekteki ölçeklendirme ve büyüme için tahmin edilebildiği kadar büyütün.

VxRail Start Small ve Büyütün

Esneklik ve Seçim

Dell EMC VxRail, büyük veriler, analitikler, 2D / 3D görselleştirme veya işbirliği uygulamaları da dahil olmak üzere her türlü kullanım durumunu ele almak üzere tasarlanmış amaçlı cihazlarla olağanüstü esneklik sağlar. Intel Xeon ölçeklenebilir işlemcileri temel alan en son PowerEdge sunucuları ile oluştulur. Yanıt sürelerini yarıya indirirken 2 kat daha fazla IOPS ile daha öngörülebilir yüksek performans sunar. VxRail Appliance ailesi, size özel HCI iş yükü gereksinimleriniz için mükemmel bir eşleşme sağlamak üzere GPU’ya optimize edilmiş, yoğun depolama, yüksek performanslı bilgi işlem ve giriş seviyesi seçenekleri sunar.

VxRail Esneklik ve Seçim

Umarım bu yazı sizin için bilgilendirici olmuştur. Yazıyla ilgili bir sorunuz, görüşünüz veya isteğiniz varsa alt kısımda bulunan yorumlardan veya mail adresimden iletişime geçebilirsiniz. Bu yazının başkaları içinde bilgilendirici olduğunu düşünüyorsanız sosyal olun ve sosyal medyada paylaşın! Okuduğunuz için teşekkürler !!!!

Leave a Reply

Your email address will not be published.